Keep up to date on all club fixtures taking place this weekend around the province.

Fixtures from Friday, 21 February to Monday, 24 February.

Friday, 21 February 2020

Metro League – Division 4:
UCD v MU Barnhall, at Belfield, 8:00pm;
Naas v Rathdrum, at Forenaughts, 8:00pm

Metro League – Division 8:
BGF Ravens v Emerald Warriors, at Castle Avenue, 8:30pm

Saturday, 22 February 2020

Leinster League – Division 1A:
Kilkenny v Suttonians, at Foulkstown, 3:00pm;
Dundalk v Wicklow, at Mill Rd, 3:00pm;
Gorey v Ashbourne, at Clonattin, 3:00pm;
Seapoint v Bective Rangers, at Kilbogget Park Killiney, 3:00pm

Leinster League – Division 1B:
Longford v Monkstown, at CPL Park, 3:00pm;
Tullow v Clondalkin, at Black Gates, 3:00pm

Leinster League – Division 3:
Clane v Athboy, at Ballinagappa Rd, 3:00pm;
Dublin Dogos v RCSI, at Sydney Parade, 3:00pm;
Ardee v Roscrea, at Townspark, 3:00pm;
Swords v Portarlington, at ALSAA Sports Complex, 3:00pm

Seconds League (J2) – Division 1A:
Seapoint v Bective Rangers, at Kilbogget Park Killiney, 1:00pm;
Kilkenny v Suttonians, at Foulkstown, 1:30pm;
Dundalk v Wicklow, at Mill Rd, 1:30pm;
Gorey v Ashbourne, at Clonattin, 1:30pm

Seconds League (J2) – Division 1B:
Longford v Monkstown, at CPL Park, 1:30pm;
Tullow v Clondalkin, at Black Gates, 1:30pm

Metro League – Division 1:
Terenure College RFC v UCD, at Lakelands Park, 12:00pm

Metro League – Division 6:
Seapoint v Guinness, at CBC Monkstown, 12:00pm;
Terenure College RFC v Coolmine, at Lakelands Park, 3:00pm;
Tallaght v MU Barnhall, at Tymon Park, 3:00pm

Metro League – Division 7:
A.I.B v Navan, at DCU Sports Complex, 2:00pm;
De La Salle Palmerston v Athy, at Kirwan Park, 3:00pm;
UCD v Clontarf, at Belfield, 3:00pm

Metro League – Division 8:
Bective Rangers v Old Belvedere, at Energia Park (Donnybrook), 3:00pm;
Terenure College RFC v Stillorgan-Rathfarnham, at Lakelands Park, 3:00pm

Metro League – Division 9:
Malahide v Parkmore, at Estuary Rd, 3:00pm;
St Marys College RFC v Dublin University, at Templeville Rd, 3:00pm;
Co Carlow v Newbridge, at Oak Park, 3:00pm

Metro League – Division 10:
Ratoath v MU Barnhall, at Jamestown Sports Campus, 3:00pm

Metro League – Division 11:
Tallaght v CYM, at Tymon Park, 1:00pm;
Railway Union v Coolmine, at Park Avenue, 3:00pm;
Stillorgan-Rathfarnham v Emerald Warriors, at Rockfield Park, 3:00pm

Sunday, 23 February 2020 

Metro League – Division 1:
Old Belvedere v Clontarf, at Ollie Campbell Park, 12:00pm;
Lansdowne v Dublin University, at Lansdowne Road, 12:30pm

Metro League – Division 2:
Naas v Greystones, at Forenaughts, 12:00pm

Metro League – Division 3:
Tullamore v Malahide, at Spollenstown, 12:00pm;
Navan v St Marys College RFC, at Balreask Old, 12:00pm;
Skerries v Enniscorthy, at Holmpatrick, 12:00pm;
Wanderers v Terenure College RFC, at Merrion Rd, 12:30pm

Metro League – Division 5:
Old Wesley v Stillorgan-Rathfarnham, at Ballycorus Rd, 12:00pm;
CYM v Wanderers, at the Iveagh Grounds, 12:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 1:
Terenure College RFC v Clontarf, at Lakelands Park, 12:00pm;
Old Belvedere v Dublin University, at Ollie Campbell Park, 12:00pm;
Old Wesley v Lansdowne, at Energia Park (Donnybrook), 12:00pm;
MU Barnhall v UCD, at Parsonstown, 12:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 2:
Dublin University v Navan, at College Park, 12:00pm;
NUIG v Buccaneers, at Dangan, 12:00pm;
St Marys College RFC v Old Belvedere, at Templeville Rd, 12:00pm;
Galwegians/Oughterard v Corinthians, at Oughterard RFC, 12:00pm

JP Fanagan (U20) Premier 3:
Malahide v Ashbourne, at Estuary Rd, 12:00pm;
Greystones v Blackrock College RFC, at Dr Hickey Park, 12:00pm;
Tullamore v UCD, at Spollenstown, 12:00pm;
Skerries v Naas, at Holmpatrick, 12:00pm;
Coolmine v Seapoint, at Ashbrook, 12:00pm

Monday, 24 February 2020

Metro League – Division 2:
Clontarf v MU Barnhall, at Castle Avenue, 8:00pm