Keep up to date on all the club fixtures taking place across the 12 counties for the coming weekend.

Club fixtures from Friday, 27 September, to Sunday 29 September:

Friday 27th September 2019

Senior League Final: Terenure College RFC v Old Wesley, at Energia Park (Donnybrook), 7:30pm
Senior League – Division 2 Playoffs: Old Belvedere v Wanderers, at Ollie Campbell Park, 8:00pm Semi-Final
Metro League – Division 1: UCD v Dublin University, at Belfield Thornfield, 8:00pm
Metro League – Division 4: Greystones v MU Barnhall, at Dr Hickey Park, 8:00pm; UCD v Rathdrum, at Belfield, 8:00pm; Naas v Old Wesley, at Forenaughts, 8:00pm
Metro League – Division 5: Wanderers v Old Wesley, at Lansdowne Road, 7:30pm; Old Belvedere v CYM, at Ollie Campbell Park, 8:00pm
Metro League – Division 7: Bective Rangers v A.I.B, at Energia Park (Donnybrook), 8:00pm
Metro League – Division 9: Monkstown v Dublin University, at Sydney Parade, 7:45pm

Saturday 28th September 2019

Leinster League – Division 1A: Gorey v Kilkenny, at Clonattin, 3:00pm; Dundalk v Seapoint, at Mill Rd, 3:00pm; Suttonians v Bective Rangers, at John J McDowell Memorial Grounds, 3:00pm; Wicklow v Ashbourne, at Ashtown Lane, 3:00pm
Leinster League – Division 1B: Monkstown v Clondalkin, at Sydney Parade, 3:00pm Leinster League – Division 2A: Balbriggan v Newbridge, at Bowhill Balrothery, 7:30pm
Seconds League (J2) – Division 1A: Gorey v Kilkenny , at Clonattin, 1:30pm ; Dundalk v Seapoint, at Mill Rd, 1:30pm; Suttonians v Bective Rangers, at John J McDowell Memorial Grounds, 1:30pm; Wicklow v Ashbourne, at Ashtown Lane, 1:30pm
Seconds League (J2) – Division 1B: Monkstown v Clondalkin, at Sydney Parade, 1:30pm Metro League – Division 1: Clontarf v Old Wesley, at Castle Avenue, 3:00pm
Metro League – Division 2: Old Wesley v St Marys College RFC, at Energia Park (Donnybrook), 3:00pm; Naas v Clontarf, at Forenaughts, 3:00pm; Lansdowne v MU Barnhall, at Lansdowne Road, 3:00pm; Greystones v Old Belvedere, at Dr Hickey Park, 3:00pm
Metro League – Division 3: Tullamore v Wanderers, at Spollenstown, 3:00pm; Navan v Skerries, at Balreask Old, 3:00pm; Malahide v Enniscorthy, at Estuary Rd, 3:00pm
Metro League – Division 6: Seapoint v Terenure College RFC, at Kilbogget Park Killiney, 3:00pm; Dublin University v MU Barnhall, at Santry, 3:00pm; Guinness v Coolmine, at Iveagh Grounds, 3:00pm
Metro League – Division 7: UCD v De La Salle Palmerston, at Belfield, 3:00pm; Clontarf v Athy, at Castle Avenue, 3:00pm
Metro League – Division 8: Terenure College RFC v BGF Ravens, at Lakelands Park, 3:00pm; Stillorgan-Rathfarnham v Emerald Warriors, at Three Rock Rovers, 3:00pm
Metro League – Division 9: Co Carlow v Malahide , at Oak Park, 3:00pm
Metro League – Division 10: St Marys College RFC v Dublin Dogos, at Templeville Rd, 3:00pm; Ratoath v Clontarf, at Jamestown Sports Campus, 3:00pm
Metro League – Division 11: Emerald Warriors v Tallaght, at Templeville Rd, 3:00pm

 

Sunday 29th September 2019

Leinster League – Division 1B: Longford v De La Salle Palmerston, at CPL Park, 3:00pm; Co Carlow v Tullow, at Oak Park, 3:00pm; Cill Dara v Boyne, at Silken Thomas Park, 3:00pm
Leinster League – Division 2A: Edenderry v North Kildare, at Coolavacoose Carbury, 3:00pm; Mullingar RFC v Wexford Wanderers, at Shay Murtagh Park, 3:00pm; Coolmine v Portlaoise, at Ashbrook, 3:00pm
Leinster League – Division 2B: New Ross v Railway Union, at Allianz Park Southknock, 3:00pm; Garda v North Meath, at Westmanstown, 3:00pm; Arklow v Midland Warriors, at The Oval, 3:00pm; Athy v Birr, at The Showgrounds, 3:00pm
Leinster League – Division 3: RCSI v Clane, at Railway Union RFC, 3:00pm; Roscrea v Athboy , at Streamstown, 3:00pm; Portarlington v Dublin Dogos, at Lea Rd, 3:00pm; Swords v Ardee, at ALSAA Sports Complex, 3:00pm
Seconds League (J2) – Division 1B: Longford v De La Salle Palmerston, at CPL Park, 1:30pm; Co Carlow v Tullow, at Oak Park, 1:30pm
Seconds League (J2) – Division 2A: Edenderry v North Kildare, at Coolavacoose Carbury, 1:30pm; Mullingar RFC v Wexford Wanderers, at Shay Murtagh Park, 1:30pm; Coolmine v Portlaoise, at Ashbrook, 1:30pm
Metro League – Division 1: Old Belvedere v Lansdowne, at Ollie Campbell Park, 3:00pm
Metro League – Division 5: Stillorgan-Rathfarnham v Lansdowne, at Three Rock Rovers, 3:00pm
JP Fanagan Premier 1 Qualifiers: Old Wesley v Old Belvedere, at Energia Park (Donnybrook), 3:00pm
JP Fanagan Premier 2 Qualifiers – Group A: Buccaneers v Navan, at Dubarry Park, 3:00pm
JP Fanagan Premier 2 Qualifiers – Group B: Dublin University v Bective Rangers, at College Park, 3:00pm
JP Fanagan Premier 2 Qualifiers – Group C: Blackrock College RFC v De La Salle Palmerston, at Stradbrook, 3:00pm; Old Belvedere v Corinthians, at Ollie Campbell Park, 3:00pm