All Club Fixtures from 03/09/2014 to 08/09/2014 are as follows;

Friday 05th September 2014

Leinster Senior League Cup – Section B: Old Belvedere v St Marys College RFC , at Anglesea Road, 7:30 PM
 
Spencer Cup (J1): Garda v Suttonians , at Westmanstown, 6:15 PM 1st Round; Coolmine v Railway Union , at Ashbrook, 8:00 PM 1st Round
 
Jenkinson Cup (J2) – Group 2: Skerries v Navan , at Holmpatrick, 8:00 PM ; Swords v Ratoath , at ALSAA Sports Complex, 8:00 PM

Saturday 06th September 2014

Leinster Senior League Cup – Section A: Clontarf v Lansdowne , at Castle Avenue, 2:00 PM ; Dublin University v Old Wesley , at Santry, 2:00 PM
 
Leinster Senior League Cup – Section B: Bective Rangers v Blackrock College RFC , at Glenamuck, 2:00 PM
 
Leinster Senior League Cup – Section C: Seapoint v UCD , at Kilbogget Park Killiney, 2:00 PM ; NUIM Barnhall v Terenure College RFC , at Parsonstown, 2:00 PM
 
Leinster Senior League Shield – Section A: Wanderers v Greystones , at Lansdowne Road, 2:00 PM ; Naas v De La Salle Palmerston , at Forenaughts, 2:00 PM
 
Leinster Senior League Shield – Section B: Tullamore v Boyne , at Spollanstown, 2:00 PM ; Navan v Skerries , at Balreask Old, 2:00 PM
 
Senior Seconds League Cup – Section A: Clontarf v Lansdowne , at Castle Avenue, 4:00 PM ; Dublin University v Old Wesley , at Santry, 4:00 PM
 
Senior Seconds League Cup – Section B: Old Belvedere v St Marys College RFC , at Anglesea Road, 3:00 PM ; Bective Rangers v Blackrock College RFC , at Glenamuck, 4:00 PM
 
Senior Seconds League Cup – Section C: NUIM Barnhall v Terenure College RFC , at Parsonstown, 4:00 PM ; Seapoint v UCD , at Kilbogget Park Killiney, 4:00 PM
 
Senior Seconds League Shield – Section A: Naas v De La Salle Palmerston , at Forenaughts, 4:00 PM ; Wanderers v Greystones , at Lansdowne Road, 4:00 PM
 
Senior Seconds League Shield – Section B: Navan v Skerries , at Balreask Old, 4:00 PM ; Tullamore v Boyne , at Spollanstown, 4:00 PM
 
Hosie Cup (J1) Section A: Newbridge v Cill Dara , at Rosetown, 3:30 PM
Spencer Cup (J1): Guinness v Malahide , at Iveagh Grounds, 3:00 PM 1st Round

Sunday 07th September 2014

Hosie Cup (J1) Section A: Clondalkin v Portarlington , at Gordon Park Kingswood, 3:00 PM
 
Hosie Cup (J1) Section B: Athy v Portlaoise , at The Showgrounds, 3:00 PM
 
Midland J1 League: Birr v Longford , at Riverside, 3:00 PM ; Edenderry v Roscrea , at Coolavacoose Carbury, 3:00 PM ; Midland Warriors v Mullingar , at The Showgrounds Moate, 3:00 PM
 
South East J1 League Section A: Enniscorthy v Co Carlow , at Ross Rd, 3:00 PM ; Wicklow v Tullow , at Ashtown Lane, 3:00 PM
 
South East J1 League Section B: Gorey v Rathdrum , at Clonattin, 3:00 PM
 
Spencer Cup (J1): Monkstown v Stillorgan , at Sydney Parade, 3:00 PM 1st Round
 
South East J2 League Section A: Enniscorthy v Co Carlow , at Ross Rd, 1:30 PM
 
South East J2 League Section B: Gorey v Wicklow , at Clonattin, 1:30 PM
 
Jenkinson Cup (J2) – Group 1: Balbriggan v North Meath , at Bowhill Balrothery, 3:00 PM ; Dundalk v Athboy , at Mill Rd, 3:00 PM ;