Keep up to date on all club fixtures taking place this weekend around the province.

Club fixtures from Friday, 14 February, to Monday, 17 February:

Friday 14th February 2020

Metro League – Division 4:
Greystones v Old Wesley, at Dr Hickey Park, 8:00pm

Metro League – Division 5:
Wanderers v Stillorgan-Rathfarnham, at Merrion Rd, 7:30pm

Metro League – Division 7:
De La Salle Palmerston v Clontarf, at Kirwan Park, 8:00pm

Saturday 15th February 2020

Leinster League – Division 1A:
Ashbourne v Seapoint, at Milltown House, 3:00pm;
Wicklow v Gorey, at Ashtown Lane, 3:00pm;
Suttonians v Dundalk, at John J McDowell Memorial Grounds, 3:00pm

Seconds League (J2) – Division 1A:
Ashbourne v Seapoint, at Milltown House, 1:30pm;
Wicklow v Gorey, at Ashtown Lane, 1:30pm;
Suttonians v Dundalk, at John J McDowell Memorial Grounds, 1:30pm

Metro League – Division 2:
Clontarf v Old Wesley, at Castle Avenue, 3:00pm

Metro League – Division 5:
Old Wesley v Lansdowne, at Energia Park (Donnybrook), 12:30pm

Metro League – Division 6:
Terenure College RFC v Guinness, at Lakelands Park, 3:00pm;
Dublin University v Tallaght, at Ivy Grounds, 3:00pm;
MU Barnhall v Seapoint, at Parsonstown, 3:00pm

Metro League – Division 7:
A.I.B v UCD, at DCU Sports Complex, 2:00pm;
Bective Rangers v Navan, at Energia Park (Donnybrook), 3:00pm

Metro League – Division 8:
BGF Ravens v Stillorgan-Rathfarnham, at Mount Temple College, 3:00pm;
Railway Union v Bective Rangers, at Park Avenue, 3:00pm;
Old Belvedere v Terenure College RFC, at Ollie Campbell Park, 3:00pm

Metro League – Division 9:
Malahide v Newbridge, at Estuary Rd, 3:00pm;
Monkstown v St Marys College RFC, at Sydney Parade, 3:00pm;
Dublin University v Co Carlow, at Santry, 3:00pm

Metro League – Division 10:
Clontarf v MU Barnhall, at Castle Avenue, 3:00pm;
Dublin Dogos v Ratoath, at Sydney Parade, 3:00pm

Metro League – Division 11:
CYM v Emerald Warriors, at Terenure Rd North, 3:00pm;

Sunday 16th February 2020

Leinster League – Division 1B:
Co Carlow v Cill Dara, at Oak Park, 3:00pm;
Longford v Boyne, at CPL Park, 3:00pm;
Tullow v Clondalkin, at Black Gates, 3:00pm

Leinster League – Division 2A:
Newbridge v North Kildare, at Rosetown, 3:00pm;
Wexford Wanderers v Balbriggan, at Park Lane, 3:00pm;
Portlaoise v Edenderry, at Togher, 3:00pm;
Coolmine v Mullingar RFC, at Ashbrook, 3:00pm

Leinster League – Division 2B:
Arklow v Railway Union, at The Oval, 3:00pm;
Garda v Athy, at Westmanstown, 3:00pm;
New Ross v Birr, at FBD Park, 3:00pm;
North Meath v Midland Warriors, at The Grange Kells, 3:00pm

Leinster League – Division 3:
Roscrea v Clane, at Streamstown, 3:00pm;
Athboy v Swords, at Townspark, 3:00pm

Seconds League (J2) – Division 1B:
Co Carlow v Cill Dara, at Oak Park, 1:30pm;
Tullow v Clondalkin, at Black Gates, 1:30pm

Seconds League (J2) – Division 2A:
Newbridge v North Kildare, at Rosetown, 1:30pm;
Portlaoise v Edenderry, at Togher, 1:30pm;
Coolmine v Mullingar RFC, at Ashbrook, 1:30pm

Womens Leinster League Division 1:
Old Belvedere J1 v Railway Union J1s, at Anglesea Road, 1:00pm;
Tullow v CYM, at Black Gates, 1:00pm;
Wicklow v DCU, at Ashtown Lane, 1:00pm;
Edenderry v Tullamore, at Coolavacoose Carbury, 1:00pm

Womens Leinster League Division 2:
Dublin University v Barnhall, at Santry, 1:00pm;
Mullingar RFC v Rathdrum, at Shay Murtagh Park, 1:00pm;
Clondalkin v Port Dara Falcons, at Gordon Park Kingswood, 1:00pm

Womens Leinster League Division 3:
Portlaoise v Naas, at Togher, 1:00pm;
Gorey v Greystones, at Greystones, 1:00pm;
Arklow v Garda/Westmanstown, at The Oval, 1:00pm

Womens Leinster League Division 4A:
Wanderers v Longford, at Wanderers, 1:00pm;
Blackrock College RFC J1 v Suttonians J1, at Stradbrook, 1:00pm

Womens Leinster League Division 4B:
North Meath/Swords v CYM J1, at The Grange Sedanrath, 1:00pm;
MU Barnhall J1 v Athy, at Parsonstown, 1:00pm

Metro League – Division 1:
Old Belvedere v Old Wesley, at Ollie Campbell Park, 3:00pm;
Dublin University v Blackrock College RFC, at College Park, 3:00pm;
Lansdowne v Terenure College RFC, at Lansdowne Road, 4:00pm

Metro League – Division 2:
MU Barnhall v St Marys College RFC, at Parsonstown, 3:00pm;
Old Belvedere v Naas, at Ollie Campbell Park, 3:00pm;
Greystones v Lansdowne, at Dr Hickey Park, 3:00pm

Metro League – Division 3:
Skerries v Tullamore, at Holmpatrick, 3:00pm;
Enniscorthy v Wanderers, at Alcast Park, 3:00pm;
Terenure College RFC v Navan, at Lakelands Park, 3:00pm;
St Marys College RFC v Malahide, at Templeville Rd, 3:00pm

Metro League – Division 5:
CYM v St Marys College RFC, at Terenure Rd North, 3:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 1:
UCD v Old Wesley, at Belfield, 1:00pm;
Lansdowne v Old Belvedere, at Lansdowne Road, 1:30pm;
Clontarf v MU Barnhall, at Castle Avenue, 3:00pm;
Dublin University v Terenure College RFC, at Blackrock College, 3:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 2:
Galwegians/Oughterard v Dublin University, at Crowley Park-Glenina-Galway, 3:00pm;
Old Belvedere v NUIG, at Ollie Campbell Park, 3:00pm

JP Fanagan (U20) Premier 3:
Seapoint v Skerries, at Kilbogget Park Killiney, 1:30pm;
Naas v Tullamore, at Forenaughts, 3:00pm;
UCD v Cill Dara, at Belfield, 3:00pm;
Blackrock College RFC v Bective Rangers, at Stradbrook, 3:00pm;
De La Salle Palmerston v Malahide, at Kirwan Park, 3:00pm;
Ashbourne v Coolmine, at Milltown House, 3:00pm

Monday 17th February 2020

Metro League – Division 1:
Clontarf v UCD, at Castle Avenue, 8:00pm