Keep up to date on all the club fixtures taking place across the 12 counties for the coming weekend.

Club fixtures from Friday, 22 November, to Monday, 25 November:

Friday 22nd November 2019
Metro League – Division 1: Old Belvedere v Old Wesley, at Ollie Campbell Park, 8:00pm
Metro League – Division 4: Naas v MU Barnhall, at Forenaughts, 8:00pm; Old Wesley v Greystones, at Energia Park (Donnybrook), 8:00pm
Metro League – Division 5: Lansdowne v Old Wesley, at Lansdowne Road, 7:30pm
Metro League – Division 11: Coolmine v Railway Union, at Ashbrook, 8:00pm

Saturday 23rd November 2019
Leinster League – Division 1A: Seapoint v Kilkenny, at Kilbogget Park Killiney, 2:30pm; Bective Rangers v Gorey, at Energia Park (Donnybrook), 2:30pm; Ashbourne v Dundalk, at Milltown House, 2:30pm; Wicklow v Suttonians, at Ashtown Lane, 2:30pm
Leinster League – Division 1B: Co Carlow v Boyne, at Oak Park, 2:30pm; Monkstown v Cill Dara, at Sydney Parade, 5:00pm
Seconds League (J2) – Division 1A: Seapoint v Kilkenny, at Kilbogget Park Killiney, 1:00pm; Bective Rangers v Gorey, at Energia Park (Donnybrook), 1:00pm; Ashbourne v Dundalk, at Milltown House, 1:00pm; Wicklow v Suttonians, at Ashtown Lane, 1:00pm
Seconds League (J2) – Division 1B: Co Carlow v Boyne, at Oak Park, 1:00pm; Monkstown v Cill Dara, at Sydney Parade, 3:30pm
Metro League – Division 2: Old Wesley v Clontarf, at Energia Park (Donnybrook), 2:30pm; St Marys College RFC v MU Barnhall, at Templeville Rd, 2:30pm; Naas v Old Belvedere, at Forenaughts, 2:30pm; Lansdowne v Greystones, at Lansdowne Road, 2:30pm
Metro League – Division 3: Wanderers v Enniscorthy, at Lansdowne Road, 12:30pm; Tullamore v Skerries, at Spollenstown, 2:30pm; Navan v Terenure College RFC, at Balreask Old, 2:30pm; Malahide v St Marys College RFC, at Estuary Rd, 2:30pm
Metro League – Division 5: Stillorgan-Rathfarnham v Wanderers , at Three Rock Rovers, 12:30pm
Metro League – Division 6: Coolmine v Terenure College RFC, at Ashbrook, 2:30pm; MU Barnhall v Tallaght, at Parsonstown, 2:30pm; Guinness v Seapoint, at Iveagh Grounds, 2:30pm
Metro League – Division 7: A.I.B v Navan, at DCU Sports Complex, 2:00pm; Athy v De La Salle Palmerston, at The Showgrounds, 2:30pm; Clontarf v UCD, at Castle Avenue, 2:30pm
Metro League – Division 8: Emerald Warriors v BGF Ravens, at Templeville Rd, 2:30pm; Old Belvedere v Bective Rangers, at Ollie Campbell Park, 2:30pm; Stillorgan-Rathfarnham v Terenure College RFC, at Three Rock Rovers, 2:30pm
Metro League – Division 9: Parkmore v Malahide, at Lakelands Park, 2:30pm; Dublin University v St Marys College RFC, at Santry, 2:30pm; Newbridge v Co Carlow, at Rosetown, 2:30pm
Metro League – Division 10: Dublin Dogos v St Marys College RFC, at Sydney Parade, 1:00pm; Clontarf v Ratoath, at Castle Avenue, 2:30pm
Metro League – Division 11: Tallaght v CYM, at Tymon Park, 2:30pm; Emerald Warriors v Stillorgan-Rathfarnham, at Templeville Rd, 2:30pm

Sunday 24th November 2019
Leinster League – Division 1B: Tullow v De La Salle Palmerston, at Black Gates, 2:30pm; Longford v Clondalkin, at CPL Park, 2:30pm
Leinster League – Division 2A: North Kildare v Newbridge, at The Maws Kilcock, 2:30pm; Balbriggan v Wexford Wanderers, at Bowhill Balrothery, 2:30pm; Edenderry v Portlaoise, at Coolavacoose Carbury, 2:30pm; Mullingar RFC v Coolmine, at Shay Murtagh Park, 2:30pm
Leinster League – Division 2B: North Meath v Railway Union, at The Grange Kells, 2:30pm; New Ross v Midland Warriors, at FBD Park, 2:30pm; Garda v Birr, at Westmanstown, 2:30pm; Arklow v Athy, at The Oval, 2:30pm
Leinster League – Division 3: Athboy v Clane, at Townspark, 2:30pm; RCSI v Dublin Dogos, at Railway Union RFC, 2:30pm; Roscrea v Ardee, at Streamstown, 2:30pm; Portarlington v Swords, at Lea Rd, 2:30pm
Seconds League (J2) – Division 1B: Longford v Clondalkin, at CPL Park, 1:00pm
Seconds League (J2) – Division 2A: North Kildare v Newbridge, at The Maws Kilcock, 1:00pm; Edenderry v Portlaoise, at Coolavacoose Carbury, 1:00pm; Mullingar RFC v Coolmine, at Shay Murtagh Park, 1:00pm
Metro League – Division 1: Terenure College RFC v Lansdowne, at Lakelands Park, 2:30pm
Metro League – Division 4: Rathdrum v Blackrock College RFC, at Ivy Leaf Grounds, 2:30pm
Metro League – Division 5: CYM v St Marys College RFC, at Terenure Rd North, 2:30pm
Womens Division 2: Rathdrum v Clondalkin, at Ivy Leaf Grounds, 1:00pm; Dublin University v Port Dara Falcons, at Santry, 1:00pm
JP Fanagan (U20) – Premier 1: Clontarf v Dublin University, at Castle Avenue, 2:30pm; Lansdowne v Terenure College RFC, at Lansdowne Road, 2:30pm; UCD v Old Belvedere, at Belfield, 2:30pm; MU Barnhall v Old Wesley, at Parsonstown, 2:30pm
JP Fanagan (U20) – Premier 2: Buccaneers v Dublin University, at Dubarry Park, 2:30pm; Old Belvedere v Navan, at Ollie Campbell Park, 2:30pm; Corinthians v NUIG, at Corinthian Park, 2:30pm; Galwegians/Oughterard v St Marys College RFC, at Crowley Park-Glenina-Galway, 2:30pm
JP Fanagan (U20) Premier 3: Greystones v Bective Rangers, at Dr Hickey Park, 2:30pm; Cill Dara v Wanderers, at Silken Thomas Park, 2:30pm; Tullamore v Malahide, at Spollenstown, 2:30pm; Skerries v Ashbourne, at Holmpatrick, 2:30pm; Seapoint v De La Salle Palmerston, at Kilbogget Park Killiney, 2:30pm; Naas v Newbridge, at Forenaughts, 2:30pm; UCD v Blackrock College RFC, at Belfield, 2:30pm; Coolmine v Monkstown, at Ashbrook, 2:30pm

Monday 25th November 2019
Metro League – Division 1: Blackrock College RFC v Dublin University, at Stradbrook, 8:00pm; UCD v Clontarf, at Belfield, 8:00pm