Keep up to date on all the club fixtures taking place across the 12 counties for the coming weekend.

Club fixtures from Friday, 31 January, to Sunday, 2 February:

Friday, 31 January 2020

Leinster League – Division 1B:
De La Salle Palmerston v Clondalkin , at Kirwan Park, 8:00pm

Womens Leinster League Division 3:
Gorey v Portlaoise , at Clonattin, 7:30pm

Metro League – Division 2:
Lansdowne v Naas , at Lansdowne Road, 7:30pm;
Old Belvedere v Clontarf , at Ollie Campbell Park, 8:00pm

Metro League – Division 7:
UCD v Navan , at Belfield, 8:00pm

Metro League – Division 11:
Emerald Warriors v Coolmine , at Templeville Rd, 8:00pm

Saturday 1st February 2020

Leinster League – Division 1B:
Monkstown v Co Carlow , at Sydney Parade, 12:45pm

Leinster League – Division 2B:
Railway Union v Midland Warriors , at Park Avenue, 1:00pm

Seconds League (J2) – Division 1B:
Monkstown v Co Carlow , at Sydney Parade, 12:45pm

Metro League – Division 1:
Dublin University v UCD , at College Park, 1:00pm;
Old Belvedere v Blackrock College RFC , at Ollie Campbell Park, 1:00pm

Metro League – Division 2:
Greystones v St Marys College RFC , at Dr Hickey Park, 12:30pm

Metro League – Division 8:
Stillorgan-Rathfarnham v Old Belvedere , at Three Rock Rovers, 1:00pm

Metro League – Division 9:
St Marys College RFC v Newbridge , at Templeville Rd, 1:00pm

Metro League – Division 11:
CYM v Clondalkin , at Terenure Rd North, 1:00pm

Sunday, 2 February 2020

Leinster League – Division 1B:
Boyne v Tullow , at Shamrock Lodge, 3:00pm;
Cill Dara v Longford , at Silken Thomas Park, 3:00pm

Leinster League – Division 2A:
Newbridge v Wexford Wanderers , at Rosetown, 3:00pm;
Portlaoise v North Kildare , at Togher, 3:00pm;
Coolmine v Balbriggan , at Ashbrook, 3:00pm;
Mullingar RFC v Edenderry , at Shay Murtagh Park, 3:00pm

Leinster League – Division 2B:
Birr v North Meath , at Riverside, 3:00pm;
Athy v New Ross , at The Showgrounds, 3:00pm;
Arklow v Garda , at The Oval, 3:00pm

Leinster League – Division 3:
Clane v Dublin Dogos , at Ballinagappa Rd, 3:00pm;
Ardee v Athboy , at North Meath, 3:00pm Note change of venue to North Meath RFC;
Swords v RCSI , at ALSAA Sports Complex, 3:00pm;
Portarlington v Roscrea , at Lea Rd, 3:00pm

Seconds League (J2) – Division 1B:
Cill Dara v Longford , at Silken Thomas Park, 1:30pm

Womens Leinster League Division 2:
Rathdrum v Mullingar RFC, at Ivy Leaf Grounds, 1:00pm;
Dublin University v Port Dara Falcons, at Santry, 1:00pm

Womens Leinster League Division 3:
Clontarf v Garda/Westmanstown , at Castle Avenue, 1:00pm

Seconds League (J2) – Division 2A:
Newbridge v Wexford Wanderers , at Rosetown, 1:30pm;
Portlaoise v North Kildare , at Togher, 1:30pm;
Mullingar RFC v Edenderry , at Shay Murtagh Park, 1:30pm

Metro League – Division 2:
MU Barnhall v Old Wesley , at Parsonstown, 3:00pm

Metro League – Division 3:
Skerries v Terenure College RFC , at Holmpatrick, 3:00pm;
Enniscorthy v Tullamore , at Alcast Park, 3:00pm;
St Marys College RFC v Wanderers , at Templeville Rd, 3:00pm;
Malahide v Navan , at Estuary Rd, 3:00pm

Metro League – Division 5:
Stillorgan-Rathfarnham v CYM , at Three Rock Rovers, 3:00pm

JP Fanagan (U20) Premier 3:
Tullamore v Blackrock College RFC , at Spollenstown, 3:00pm