Keep up to date on all the club fixtures taking place across the 12 counties for the coming weekend.

Club fixtures from Friday, 6 to Monday, 9 December:

Friday 6th December 2019
Seconds League (J2) – Division 1A:
Bective Rangers v Suttonians, at Energia Park (Donnybrook), 8:00pm

Metro League – Division 4:
Old Wesley v Naas, at Energia Park (Donnybrook), 8:00pm;
MU Barnhall v Greystones, at Maynooth University (North Campus), 8:00pm

Metro League – Division 5:
Lansdowne v Stillorgan-Rathfarnham, at Lansdowne Road, 7:30pm

Metro League – Division 7:
De La Salle Palmerston v UCD, at Kirwan Park, 8:00pm

Saturday 7th December 2019
Leinster League – Division 1A:
Kilkenny v Gorey, at Foulkstown, 2:00pm;
Seapoint v Dundalk, at Kilbogget Park Killiney, 2:00pm;
Ashbourne v Wicklow, at Milltown House, 2:00pm;
Bective Rangers v Suttonians, at Energia Park (Donnybrook), 4:00pm

Seconds League (J2) – Division 1A:
Kilkenny v Gorey, at Foulkstown, 12:30pm;
Seapoint v Dundalk, at Kilbogget Park Killiney, 12:30pm;
Ashbourne v Wicklow, at Milltown House, 12:30pm

Metro League – Division 3:
Terenure College RFC v St Marys College RFC, at Lakelands Park, 2:00pm

Metro League – Division 5:
Old Wesley v Wanderers, at Energia Park (Donnybrook), 1:00pm

Metro League – Division 6:
Terenure College RFC v Seapoint, at Lakelands Park, 2:00pm;
MU Barnhall v Dublin University, at Parsonstown, 2:00pm;
Coolmine v Guinness, at Ashbrook, 2:00pm

Metro League – Division 7:
A.I.B v Bective Rangers, at DCU Sports Complex, 2:00pm;
Athy v Clontarf, at The Showgrounds, 3:00pm

Metro League – Division 8:
BGF Ravens v Terenure College RFC, at Mount Temple College, 2:00pm;
Emerald Warriors v Stillorgan-Rathfarnham, at Templeville Rd, 2:00pm

Metro League – Division 9:
Malahide v Co Carlow, at Estuary Rd, 2:00pm;
Dublin University v Monkstown, at Santry, 2:00pm;
Parkmore v Newbridge, at Lakelands Park, 2:00pm

Metro League – Division 10:
Clontarf v St Marys College RFC, at Castle Avenue, 2:00pm;
MU Barnhall v Ratoath, at Maynooth University (North Campus), 2:00pm

Metro League – Division 11:
Coolmine v Clondalkin, at Ashbrook, 2:00pm;
Tallaght v Emerald Warriors, at Tymon Park, 2:00pm

Sunday 8th December 2019
Leinster League – Division 1B:
De La Salle Palmerston v Longford, at Kirwan Park, 2:00pm;
Tullow v Co Carlow, at Black Gates, 2:00pm;
Clondalkin v Monkstown, at Gordon Park Kingswood, 2:00pm;
Boyne v Cill Dara, at Shamrock Lodge, 2:00pm

Leinster League – Division 2A:
Newbridge v Balbriggan, at Rosetown, 2:00pm;
North Kildare v Edenderry, at The Maws Kilcock, 2:00pm;
Wexford Wanderers v Mullingar RFC, at Park Lane, 2:00pm;
Portlaoise v Coolmine, at Togher, 2:00pm

Leinster League – Division 2B:
North Meath v Garda, at The Grange Kells, 2:00pm;
Midland Warriors v Arklow, at The Showgrounds Moate, 2:00pm;
Birr v Athy, at Riverside, 2:00pm; Railway Union v New Ross, at Park Avenue, 3:00pm

Leinster League – Division 3:
Athboy v Roscrea, at Townspark, 2:00pm;
Dublin Dogos v Portarlington, at Sydney Parade, 2:00pm;
Ardee v Swords, at Townspark, 2:00pm

Seconds League (J2) – Division 1B:
Tullow v Co Carlow, at Black Gates, 12:30pm;
Clondalkin v Monkstown, at Gordon Park Kingswood, 12:30pm

Seconds League (J2) – Division 2A:
North Kildare v Edenderry, at The Maws Kilcock, 12:30pm;
Wexford Wanderers v Mullingar RFC, at Park Lane, 12:30pm;
Portlaoise v Coolmine, at Togher, 12:30pm

Metro League – Division 1:
Blackrock College RFC v Terenure College RFC, at Stradbrook, 2:00pm;
Lansdowne v Old Belvedere, at Lansdowne Road, 2:00pm

Metro League – Division 2:
St Marys College RFC v Old Wesley, at Templeville Rd, 2:00pm;
MU Barnhall v Lansdowne, at Parsonstown, 2:00pm;
Old Belvedere v Greystones, at Ollie Campbell Park, 2:00pm;
Clontarf v Naas, at Castle Avenue, 2:15pm

Metro League – Division 3:
Wanderers v Tullamore, at Lansdowne Road, 2:00pm;
Skerries v Navan, at Holmpatrick, 2:00pm;
Enniscorthy v Malahide, at Alcast Park, 2:00pm

Metro League – Division 4:
Rathdrum v UCD, at Ivy Leaf Grounds, 2:00pm

Metro League – Division 5:
CYM v Old Belvedere, at Terenure Rd North, 2:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 1:
Clontarf v Lansdowne, at Castle Avenue, 12:00pm;
Dublin University v UCD, at College Park, 2:00pm;
Terenure College RFC v MU Barnhall, at Lakelands Park, 2:00pm;
Old Belvedere v Old Wesley, at Ollie Campbell Park, 2:00pm

JP Fanagan (U20) – Premier 2:
Corinthians v Buccaneers, at Corinthian Park, 2:00pm;
St Marys College RFC v NUIG, at Templeville Rd, 2:00pm

JP Fanagan (U20) Premier 3:
Greystones v Malahide, at Dr Hickey Park, 2:00pm;
Cill Dara v Ashbourne, at Silken Thomas Park, 2:00pm;
Tullamore v De La Salle Palmerston, at Spollenstown, 2:00pm;
Skerries v Newbridge, at Holmpatrick, 2:00pm;
Seapoint v Blackrock College RFC, at Kilbogget Park Killiney, 2:00pm;
Coolmine v UCD, at Ashbrook, 2:00pm

Womens Division 1:
Wicklow v Tullow, at Ashtown Lane, 12:30pm;
Old Belvedere J1 v Edenderry, at Anglesea Road, 1:00pm;
Railway Union J1s v Tullamore, at Park Avenue, 1:00pm;
CYM v DCU, at Guinness RFC, 2:00pm

Womens Division 2:
Mullingar RFC v Dublin University, at Shay Murtagh Park, 1:00pm;
Barnhall v Rathdrum, at Barnhall, 1:00pm;
Balbriggan v Port Dara Falcons, at Bowhill-Balrothery, 1:00pm

Womens Division 3:
Navan v Arklow, at Balreask Old, 1:00pm;
Naas v Greystones, at Forenaughts, 1:00pm;
Clontarf v Garda/Westmanstown, at Castle Avenue, 1:00pm;
Gorey v Portlaoise, at Clonattin, 1:30pm

Womens Division 4:
CYM J1 v MU Barnhall J1, at CYM, 12:00pm;
Wanderers v Suttonians J1, at Wanderers, 1:00pm;
North Meath / Swords v Athy, at Stradbrook, 1:00pm;
Longford v New Ross, at CPL Park, 1:00pm

Monday 9th December 2019
Metro League – Division 1:
Old Wesley v Clontarf, at Energia Park (Donnybrook), 8:00pm

Metro League – Division 8:
Railway Union v Old Belvedere, at Park Avenue, 8:00pm