Take a look at the Leinster club fixtures for this weekend.

Friday, 30th October

Leinster League – Division 2A:
Railway Union v Portarlington, at Park Avenue, 8:00 PM;
 
Metro League – Division 2:
Seapoint v Wanderers, at Kilbogget Park Killiney, 8:00 PM;
 
Metro League – Division 6:
Old Belvedere v Old Wesley, at Anglesea Road, 7:30 PM;
 
JP Fanagan (U20) – Premier 3:
Monkstown v De La Salle Palmerston, at Sydney Parade, 7:45 PM;
 
Saturday, 31st October

Leinster League – Division 1A:
Ashbourne v Kilkenny, at Milltown House, 2:00 PM;
Clondalkin v Enniscorthy, at Gordon Park Kingswood, 2:00 PM;
Gorey v Suttonians, at Clonattin, 2:00 PM;
De La Salle Palmerston v Monkstown, at Kirwan Park, 2:00 PM;
 
Leinster League – Division 2A:
Newbridge v Co Carlow, at Rosetown, 1:30 PM;
 
Metro League – Division 6:
St Marys College RFC v Wanderers, at Templeville Rd, 12:00 PM;
Guinness v Naas, at Iveagh Grounds, 1:00 PM;
Dublin University v Coolmine, at Santry, 2:00 PM;
 
Metro League – Division 7:
Greystones v Navan, at Dr Hickey Park, 12:00 NOON;
Monkstown v Tallaght, at Sydney Parade, 1:00 PM;
MU Barnhall v De La Salle Palmerston, at Parsonstown, 2:00 PM;
 
Metro League – Division 8:
Blackrock College RFC v Clondalkin, at Stradbrook, 2:00 PM;
Terenure College RFC v UCD, at Lakelands Park, 2:00 PM;
 
Metro League – Division 9:
Dublin University v Old Wesley, at Santry, 12:00 PM;
Bective Rangers v BGF ravens, at Donnybrook, 12:45 PM;
A.I.B v Kilkenny, at DCU Sports Complex, 1:00 PM;
 
Metro League – Division 10:
Clontarf v Suttonians, at Castle Avenue, 2:00 PM;
De La Salle Palmerston v St Marys College RFC, at Kirwan Park, 2:00 PM;
 
Metro League – Division 11:
Emerald Warriors v MU Barnhall, at Suttonians RFC, 2:00 PM;
Millmount House v Clontarf, at ALSAA Sports Complex, 2:00 PM;
 
Leinster Seconds League – Division 1A:
Ashbourne v Kilkenny, at Milltown House, 12:30 PM;
Clondalkin v Enniscorthy, at Gordon Park Kingswood, 12:30 PM;
Gorey v Suttonians, at Clonattin, 12:30 PM;
De La Salle Palmerston v Monkstown, at Kirwan Park, 12:30 PM;
 
Leinster Seconds League – Division 2A:
Newbridge v Co Carlow, at Rosetown, 12:30 PM;

Sunday, 1st November

Leinster League – Division 1B:
Cill Dara v Malahide, at Silken Thomas Park, 2:30 PM;
North Kildare v Wicklow, at The Maws Kilcock, 2:30 PM;
Coolmine v Longford, at Ashbrook, 2:30 PM;
Tullow v Mullingar, at Black Gates, 2:30 PM;
 
Leinster League – Division 2A:
Edenderry v New Ross, at Coolavacoose Carbury, 2:30 PM;
Athboy v Portlaoise, at Townspark, 2:30 PM;
 
Leinster League – Division 2B – Pool 1:
RCSI v Roscrea, at Dardistown, 2:30 PM;
Clane v Wexford Wanderers, at Ballinagappa Rd, 2:30 PM;
Athy v Arklow, at The Showgrounds, 2:30 PM;
 
Leinster League – Division 2B – Pool 2:
Birr v Swords, at Riverside, 2:30 PM;
Midland Warriors v Balbriggan, at The Showgrounds Moate, 2:30 PM;
 
JP Fanagan (U20) – Premier 1:
Clontarf v Terenure College RFC, at Castle Avenue, 2:30 PM;
Old Belvedere v Blackrock College RFC, at Anglesea Road, 2:30 PM;
UCD v Dublin University, at Belfield, 2:30 PM;
Buccaneers v Lansdowne, at Dubarry Park, 2:30 PM;
 
JP Fanagan (U20) – Premier 2:
St Marys College RFC v MU Barnhall, at Templeville Rd, 2:30 PM;
Old Wesley v Dublin University, at Donnybrook, 2:30 PM;
Greystones v NUIG/Corinthians, at Dr Hickey Park, 2:30 PM;
Naas v Navan, at Forenaughts, 2:30 PM;
 
JP Fanagan (U20) – Premier 3:
UCD v Ashbourne, at Belfield, 2:30 PM;
Galwegians v Old Belvedere, at Crowley Park-Glenina-Galway, 2:30 PM;
Seapoint v Coolmine, at Kilbogget Park Killiney, 2:30 PM;
Suttonians v Portarlington, at John J McDowell Memorial Grounds, 2:30 PM;
 
Leinster Seconds League – Division 1B:
Cill Dara v Roscrea, at Silken Thomas Park, 1:00 PM;
North Kildare v Wicklow, at The Maws Kilcock, 1:00 PM;
Tullow v Mullingar, at Black Gates, 1:00 PM;
 
Leinster Seconds League – Division 2A:
Edenderry v New Ross, at Coolavacoose Carbury, 1:00 PM;
Athy v Portlaoise, at The Showgrounds, 1:00 PM;
Railway Union v Portarlington, at Park Avenue, 1:30 PM;
 
McGee Cup (J3):
Athboy v Ratoath, at Townspark, 12:30 PM;
North Meath v Dundalk, at The Grange Kells, 2:30 PM;
 
Monday, 2nd November

Metro League – Division 1:
UCD v Terenure College RFC, at Belfield Bowl, 7:45 PM;